KDO JSME

AIPEX - Rozumíme pohybu

Naše společnost Aipex je významnou společností v segmentu výroby tanečních kostýmů. Vznikla před více jak dvaceti lety v Ostravě. Začali jsme šít první tréninkové fitness oblečení pro sportovce a speciální kostýmy na přehlídky. Zakázek přibývalo a postupně jsme se dostali k výrobě tanečních kostýmů. Pohyb se nám stal vším. Naučili jsme se vnímat figury tanečníků a ladili kostýmový design tak dlouho, dokud nebyl dokonalý. Zapálení nás posunulo na první místo českého a slovenského trhu, kde jsme dodnes. V současnosti dodáváme zboží do sedmi zemí EU.

Máme vlastní technologii sublimačního tisku, která nám umožňuje vytvořit originální design v jedinečných kusech i pro početné taneční týmy. V našich kostýmech vystupuje mnoho mistrů republiky, mistrů Evropy i světa, jako například několikanásobná mistryně světa v latino tancích Katrin Žabenská.

Stále na sobě pracujeme a vyvíjíme nové produkty. Proto jsme přišli s nápadem na unikátní legíny z materiálu ITOFinish KELP. 

Materiál ITOFinish KELP je na světovém trhu již řadu let a jeho funkčnost je prověřena spokojenými zákazníky u nás a zejména v zahraničí. Unikátní materiál jsme doplnili o to, co umíme nejlépe, a to jsou střihy! Víme, kde látku posílit, kudy vést šev a kde umístit prostřih, tak, aby oblečení fungovalo, jak má. Rozumíme dámským křivkám. Spojením našeho know how a aktivních složek v materiálu vznikly opravdu fungující skvěle padnoucí legíny, díky kterým bude vaše pokožka hladká, barevně sjednocená, bez pomerančové kůže a strií. 

Víme, že stejně jako tvrdý trénink je i odpočinek pro sportovce nesmírně důležitý, a tak jsme postupně do sortimentu přidali novou kolekci volnočasového oblečení „Aipex by you“.

 

aipex_banner_ONAS_1aipex_banner_ONAS_2aipex_banner_ONAS_4

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení