KDO JSME

AIPEX - Rozumíme pohybu

Naše společnost Aipex je významnou společností v segmentu výroby tanečních kostýmů. Vznikla před více jak dvaceti lety v Ostravě. Začali jsme šít první tréninkové fitness oblečení pro sportovce a speciální kostýmy na přehlídky. Zakázek přibývalo a postupně jsme se dostali k výrobě tanečních kostýmů. Pohyb se nám stal vším. Naučili jsme se vnímat figury tanečníků a ladili kostýmový design tak dlouho, dokud nebyl dokonalý. Zapálení nás posunulo na první místo českého a slovenského trhu, kde jsme dodnes. V současnosti dodáváme zboží do sedmi zemí EU.

Máme vlastní technologii sublimačního tisku, která nám umožňuje vytvořit originální design v jedinečných kusech i pro početné taneční týmy. V našich kostýmech vystupuje mnoho mistrů republiky, mistrů Evropy i světa, jako například několikanásobná mistryně světa v latino tancích Katrin Žabenská.

Stále na sobě pracujeme a vyvíjíme nové produkty. Proto jsme přišli s nápadem na unikátní legíny z materiálu ITOFinish KELP. 

Materiál ITOFinish KELP je na světovém trhu již řadu let a jeho funkčnost je prověřena spokojenými zákazníky u nás a zejména v zahraničí. Unikátní materiál jsme doplnili o to, co umíme nejlépe, a to jsou střihy! Víme, kde látku posílit, kudy vést šev a kde umístit prostřih, tak, aby oblečení fungovalo, jak má. Rozumíme dámským křivkám. Spojením našeho know how a aktivních složek v materiálu vznikly opravdu fungující skvěle padnoucí legíny, díky kterým bude vaše pokožka hladká, barevně sjednocená, bez pomerančové kůže a strií. 

Víme, že stejně jako tvrdý trénink je i odpočinek pro sportovce nesmírně důležitý, a tak jsme postupně do sortimentu přidali novou kolekci volnočasového oblečení „Aipex by you“.

 

aipex_banner_ONAS_1aipex_banner_ONAS_2aipex_banner_ONAS_4

Zpět do obchodu